ENGLISH  

 Giriş

   Çözümler
   RezPoint.CRS
   RateGlobe
   GuestWare.CRM
   MobilWeb
   MeetingMatrix
  Kaynak
  Basın Bülteni
  Referanslar
  Basında Yerimiz
  İşbirlikleri
  İletişim
  Hakkımızda
  Çalışma Arkadaşları
  Online Hotels
  RezPoint Webtool

RateGlobe On Demand

SALON 3 - STAND 3650
BULUŞMA NOKTAMIZ

 

 

Teknoloji, bilgi ve deneyim: Mükemmel Üçlü.

VisiGlobe otellere karlılığı ve müşteri memnuniyetini arttıran çeşitli çözümler sunmaktadır. Bazılarını geliştirdiğimiz bazılarını sektörün öncü kuruluşlarından sağladığımız çözümlerimiz sizlere uzmanlığımızla sunulmaktadır. Dünya çapında binlerce referansımız memnuniyetinizin garantisidir. 

  • CRS - Central Reservation System. Otelinizin tüm GDS ve ADS kanallarında satışı için komple çözüm. Tek bir noktadan dünya üzerinde tüm online satış noktalarının kontrolü. 

  • RateGlobe. Doğru fiyat vermek için pazar analizi yapabileceğiniz, rakip otellerin satış fiyatlarını takip edeceğiniz fiyat takip sistemi

  • CRM - Customer Relationship Management. Müşteri İlişkileri Yönetimi sistemimiz misafir memnuniyeti, hizmet kalitesi kontrolü, misafir talepleri takibi ve personel performansı takibi için mükemmel bir çözümdür.

  • MobilWeb. Otomatik mobil websitesi geliştirme sistemi. Normal web sitelerini akıllı telefon, tablet uyumlu hale dönüştüren sistem.   

  • MeetingMatrix. Toplantı salonlarınızı, konferans merkazlerinizi, seminer, kongre, balo vb her türlü toplantı organizasyonunuzu mükemmelce planlayın, yönetin ve satın. Salonlarınızı satmak için binlerce organizasyon şirketinden oluşan ağıöıza katılın.

VisiGlobe'un en gelişmiş teknolojileri ve öncü çözümleri otelcilere günümüzdeki aşırı rekabet ortamında çok büyük avantajlar sunmaktadır. Tüm çözümlerimiz proje yönetimi, yapılandırma ve eğitimle anahtar teslim olarak sunulur. Bilgi ve teknoloji otellere büyük bir rekabet avantajı sunmaktadır. Değişen teknolojiyi en kısa zamanda kullanmaya başlayan oteller sektör lideri olacaktır. VisiGlobe bilgi ve teknoloji için kurduğu dünya çapındaki işbirlikleri otellere uzmanlık ve profesyonel çözümler olarak sunulmaktadır.

YENİ YENİ YENİ
Dünya çapında pazarlama ve satış sistemi hizmetinizde...
The Plaza Hotel 2003 yılı GDS, ADS ve ODD satışlarında büyük bir başarı yakaladı...
Sürmeli İstanbul Hotel, VisiGlobe.CRS satış sistemine katıldı...
Sejour/Resort oteller VisiGlobe.CRS sistemi ile dünyaya açılmak istiyor...
Arena Hotel, VisiGlobe.CRS satış sisteminde güzel bir başlangıç yaptı...
Duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz aşağıdaki form ile üyemiz olun.

Name:

Hotel :

Email:

 Giriş  Çözümler  Kaynak  Basın Bülteni  Referanslar  İşbirlikleri  İletişim  Şirket  Eleman